Medewerkers & contact

Bureau Babel is:

Jane van de Lest, directeur: jane@bureaubabel.nl
Yvonne Attema: yvonne@bureaubabel.nl
Sanne Berger: sanne@bureaubabel.nl
Willemijn Derks: willemijn@bureaubabel.nl
Loraine Montroos: loraine@bureaubabel.nl
Güler Otur: guler@bureaubabel.nl
Ine van de Ven: ine@bureaubabel.nl

Begeleiding schoolvoorstellingen:
Joop van Dijk, Josje van Eerd, Martin van Erp en Ricky Sterks

Ons adres is:
Boschdijkstraat 45
5211 VD ’s-Hertogenbosch
Telefoon: 073 61 00 667

info@bureaubabel.nl

Facebook
Twitter

image by WebDog

You can't start a fire without a spark